Twitter Videoları 10dk ya kadar Yükleyebilirsiniz

Admin

Administrator
Staff member
10 dakikaya kadar videolar yükleyebilirsiniz ve ben size nasıl yapılacağını göstermek üzereyim.

Ama önce, başlangıçta Twitter'ın yalnızca 30 saniyeye kadar olan videolara izin verdiğini belirtmek istiyorum. Daha sonra bu süre 2 dakika 20 saniyeye yani 140 saniyeye çıkarıldı (orada ne yaptıklarına bakın!)

Belki de Twitter'ın yakın zamanda mesajlaşma hizmetini 280 karaktere çıkarmasıyla, gelecek planları standart video uzunluğunun 280 saniyeye (4 dakika 40 saniye) yükselmesini görebilir, ancak bu şirket tarafından onaylanmadı.

Tamam, eldeki göreve dönelim - Twitter'a daha uzun videolar yüklemek.

Bunu Twitter'ın reklam platformu aracılığıyla yaparsınız (endişelenmeyin, size hiçbir maliyeti olmayacaktır). İnsanları bunu yapmaktan alıkoyan şey, önce banka kartı bilgilerinizi kaydetmeniz gerektiğidir. Twitter'ın reklam programına üye olduktan sonra 10 dakikaya kadar video yükleyebilirsiniz. Dosya boyutunda herhangi bir sınırlama olmaksızın yapabileceğiniz en yüksek kalitede videoları yükleyebilirsiniz. Ardından videoyu her zamanki gibi tweetleyin. Reklam platformu sizden videoyu tanıtmanızı ister, ancak bunu reddedersiniz ve hiçbir şey ödemezsiniz (tabii tanıtımını yapmak istemiyorsanız).

İşte böyle yapılır. Reklam platformuna üye olarak 10 dakikaya kadar videoları tek kuruş ödemeden yüklemeye devam edebilirsiniz.
 
Last edited:
Top