İsim Kaydet Premium Hosting

Celoxy

Member
İsim Kaydet Premium Hosting

Sizlere İsim Kaydet olarak sağlamakta olduğumuz hem kaliteli, hem güvenilir hem de ucuz hosting hizmetlerimizden bahsetmeden önce hosting hizmetinin neden bu kadar önemli olduğunu anlatmamız gerektiğini düşünmekteyiz.

Sahip olduğunuz internet sitesinin içinde barınmakta olan yazılı veya resimli bütün içerikler, bunun yanında sitenizin sağlam bir şekilde çalışmasını sağlayan fonksiyon dosyalarının tamamı oluşturmuş olduğunuz hosting hesabınızda muhafaza edilir. Bundan dolayı insanların sitenizi rahat bir şekilde ziyaret etmesi için, ziyaret ettiğinde sitenizde bulunan içerikleri görüntüleyebilmesi için hosting hizmeti almanız gerekmektedir.

İşte tam da bu yüzden siz değerli müşterilerimize Premium hosting hizmeti sunmaktayız. Sağladığımız Premium hizmetler tamamen sınıflandırılmış durumdadır. Yani ihtiyacınıza göre olanını çok rahat bir şekilde belirleyebilir ve son derece uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sağlamakta olduğumuz kurumsal hosting ve sınırsız hosting hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sizlerin sitenizi ön plana çıkaracak, rahatlatacak ve hızlandıracak bütün hosting hizmetleri bünyemizde bulunmaktadır. Dilediğinizi tercih ederek satın alabilir ve anında siteniz ile ilişkilendirebilirsiniz. Sağlamakta olduğumuz ürünlerin tamamı 30 gün içinde iade özelliğini barındırmaktadır. Tabii ki bazı şartları yerine getirdiğiniz durumlarda.

Neden İsim Kaydet Tercih Edilmeli?


İsim Kaydet firmamızın bünyesinde bizi tercih etmeniz için birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajların tamamını burada listelemek ve açıklamak en yazık ki mümkün değildir. Bundan dolayı sitemizi ziyaret ederek en güncel ve doğru paket içeriklerine göz atabilirsiniz. Birkaç ayrıcalığımızı ve sağlamakta olduğumuz özellikleri belirtmek gerekirse şu şeklide başlayabiliriz: Bir internet sitesinin güvenli ve sağlam olduğunu belirten SSL sertifikası bütün paketlerimizde ücretsiz olarak bulunmaktadır. Bu sertifika sayesinde sitenizi ziyaret eden kullanıcıların güvenlikleri son derece sağlam bir şekilde sağlanmaktadır. Buna ek olarak sitenizin başına bir şey gelmesi riskine karşın düzenli aralıklar ile sitenizin yedeği alınmaktadır. Bu sayede istenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalınırsa sitenizin son hâli veya son hâline en yakın hâli tekrardan yüklenebilir şekilde hazır bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi daha birçok avantaj İsim Kaydet markamızın bünyesinde bulunmaktadır.
 
Top